چگونه می توان به نمایشگاه رفت؟

 

خودروی شخصی 

برای رسیدن به نمایشگاه باید وارد آزادراه خلیج فارس شد. اتوبان‌های امام علی، چمران  و آیت‌الله سعیدی در نهایت به آزادراه خلیج فارس می‌رسند. شهر آفتاب درست در در ضلع روبه‌روی حرم مطهر قرار گرفته است و یک پارکینگ اختصاصی برای خودروهایی دارد که قرار است به نمایشگاه بروند و اگر  مسافر شهر آفتاب هستید، نیازی نیست در عوارضی پولی پرداخت کنید. 

مترو

برای رسیدن به شهر آفتاب باید وارد خط قرمز رنگ بشوید. این خط از متروی تهران را به نام خط یک می‌شناسند. اینجا همان خط مترویی است که ایستگاه کهریزک را به ایستگاه تجریش وصل می‌کند.

اتوبوس 

اگر می‌خواهید با اتوبوس به نمایشگاه شهر آفتاب بروید،‌ باید از میدان تجریش ، میدان صنعت،‌ میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، میدان آزادی، میدان راه آهن، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد اتوبوس‌های نمایشگاه شهر آفتاب را سوار شوید.

تاکسی 

برای رسیدن به نمایشگاه شهر آفتاب می‌توانید از تاکسی‌ یا ون‌هایی که در میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه کتاب می‌روند، استفاده کنید.